Blog > Komentarze do wpisu

Sposoby na nudę

Lokaut to złowieszcze słowo klucz, które już od jakiegoś czasu jest powtarzane w kontekście Ligi NBA. Od czasu ogłoszenia oficjalnego impasu w rozmowach pomiędzy zarządem ligi, a zawodnikami sami gracze mają kompletny zakaz trenowania w swoich klubach. Dlatego też wielu z nich znajduje sobie inne zajęcia dla zabicia czasu.

Rodzaje tych zajęć są praktycznie dwa - czysto sportowy oraz „zupełnie inny”. Ten pierwszy jest oczywiście propagowany przez tych największych i najbardziej doświadczonych jak na przykład Kobe Bryant. On nawet w swoje wakacje poświęca się dla koszykówki i dla własnej frajdy. W imię tego wystąpił w meczu towarzyskim podczas jego tourne po Manili

W ślady starszego kolegi poszedł też John Wall, który w swoim wolnym czasie gra w amatorskich rozgrywkach. Gra, a właściwie bawi się swoimi przeciwnikami. Oby mu tak zostało w NBA.

Jednak nie wszyscy po ciężkim sezonie spędzają swój czas tak intensywnie. Jednak elementy rywalizacji w życiu Blake’a Griffin’a i Kevina Love muszą istnieć cały czas. Emocje przy ich rozgrywkach są prawie tak samo duże jak w finałach NBA.

Jeśli władze ligi i stowarzyszenie zawodników nie dogada się w miarę szybko, a nowy sezon nie ruszy zgodnie z planem to ci dwaj wyżej wymienieni panowie o brak pracy nie muszą się bać. I nie mówię tu o przeprowadzce za ocean i zagraniu w jakiejś europejskiej lidze. Mam tu bardziej na myśli pracę tam u nich na miejscu w USA.

Pomimo wszystko jednak najlepszym rozwiązaniem byłoby jakby sezon w NBA ruszył zgodnie z planem bez żadnych większych przestojów.

sobota, 16 lipca 2011, torontos
Share |

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: slowo, *.wroclaw.mm.pl
2013/04/04 09:13:39
Jeśli chodzi o sposoby na nudę to znam świetne zajęcie.
Zapewniam was że wypełnienie pit 37 jest idealnym rozwiązaniem na nudne wieczory.
Formularz jest tak niezrozumiały że bez pomocy księgowej lub darmowych programów pit cieżko jest się z nim uporać :).