Blog > Komentarze do wpisu

Coś się kończy, coś zaczyna...

W życiu każdego człowieka przeważnie jest tak, że od czasu do czasu potrzebuje on jakiejś zmiany. Czasami jest ona potrzebna aby zamknąć pewien rozdział i rozpocząć nowy. Czasem zaś wynika ona z chęci pójścia na przód i zwykłego rozwoju.

Blog na którym właśnie jesteście ma już ponad dwa lata. Powstał on w sumie z potrzeby chwili ale także i z mojej własnej potrzeby „wypisania się” na pewne tematy. Przez ten okres popełniłem masę tekstów, udostępniłem sporo filmów, a także i opublikowałem trochę zdjęć. Zdaję sobie sprawę z tego, że były to materiały różnej jakości. Raz lepsze raz gorsze ale zawsze starałem się aby były na tyle dobre na ile mnie było w danej chwili stać. Czy wam czyli moim czytelnikom, których pojawiło się w tym czasie ponad 50 tysięcy, podobały się one to już nie jest pytanie do mnie.

Od jakiegoś jednak czasu ten blog czyli takie moje miejsce w sieci było zbyt małe i zbyt ciasne na to co chciałem robić. W połączeniu tego razem z moim odwiecznym niemal pomysłem stworzenie strony praktycznie od zera dało efekt w postaci przesiadki na nowy adres, którym jest

www.sportowyswiat.com

Zapraszam do odwiedzenia mojego nowego miejsca gdzie spotkacie się myślę z wieloma zmianami i mam nadzieję, że większość z nich będzie na lepsze. Główna z nich na pewno jest fakt, że nie będę tam już jedyną publikująca osobą, a dołączą do mnie kolejne, które przez te dwa lata, a może i więcej spotkałem na swojej drodze. Zmian będzie więcej ale do zapoznania się z nimi zapraszam już pod nowy adres, a ten na pozostanie jako archiwum i będzie pełnił funkcję wspominkową.

poniedziałek, 19 września 2011, torontos
Share |

Polecane wpisy

Komentarze
2013/04/26 16:09:46
Mam nadzieję, że na nowym miejscu lepiej ;). Też się wynoszę na swoje :). Jak mi blox z niewiadomych dla mnie przyczyn wywalił niewinną notkę o krem bb to się zdenerwowałam :/